User Generated Content (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku
