User Generated Content (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը
