User Generated Content (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Forms
it: Form

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Add another item
it: Aggiungi un altro elemento
