User Generated Content (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną
