User Generated Content (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku
