User Generated Content (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: CLOSED
uk: Завершене
