User Import (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Continue
bs: Nastavi

en: Configure
bs: Podešavanje

en: file
bs: datoteka

en: Error
bs: Greška

en: Options
bs: Opcije

en: Contact
bs: Kontakt

en: New user: %name %email.
bs: Novi korisnik: %name %email.

en: Roles
bs: Uloge

en: Location
bs: Lokacija

en: Profile
bs: Profil
