User Import (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Next
cs: Další

en: user
cs: uživatel

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Available variables are:
cs: Dostupné proměnné jsou:

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Default Settings
cs: Výchozí nastavení

en: Files
cs: Soubory

en: Remove file
cs: Odstranit soubor

en: file
cs: soubor

en: status
cs: stav

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: New user: %name %email.
cs: Nový uživatel: %name %email.

en: Roles
cs: Role

en: Location
cs: Místo

en: Performance
cs: Výkon

en: Message Subject
cs: Předmět zprávy

en: Profile
cs: Profil

en: Errors
cs: Chyby
