User Import (7.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: user
mk: корисник

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Contact
mk: Контакт

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Performance
mk: Перформанси
