User Import (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Next
nn: Neste

en: user
nn: brukar

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Continue
nn: Hald fram

en: Configure
nn: Konfigurer

en: file
nn: fil

en: Error
nn: Feil

en: Contact
nn: Kontakt

en: Roles
nn: Roller

en: Location
nn: Stad

en: Performance
nn: Ytelse
