User Import (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: user
ur: صارف

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Available variables are:
ur: دستیاب ویریایبل ہیں:

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: file
ur: فائل

en: status
ur: حالت

en: Error
ur: خرابی

en: Contact
ur: رابطہ

en: Roles
ur: رولز

en: Profile
ur: پروفائیل
