User Import (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: user
cy: defnyddiwr

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Available variables are:
cy: Newidion sydd ar gael yw:

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Continue
cy: Parhau

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Files
cy: Ffeiliau

en: file
cy: ffeil

en: status
cy: statws

en: Error
cy: Gwall

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Location
cy: Lleoliad

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Profile
cy: Proffil
