User Import (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
