User Import (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: user
ug: ئەزا

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: file
ug: ھۉججەت

en: status
ug: ھالىتى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Location
ug: ئورنى

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى
