User Import (7.x-1.0-beta3) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
