User Import (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: ID
ne: परिचय

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: file
ne: फ़ाइल

en: status
ne: स्थिति

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Roles
ne: भूमिका

en: Location
ne: स्थान

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
