User Import (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: user
th: ผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Available variables are:
th: ตัวแปรที่สามารถใช้งานได้:

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: ID
th: ไอดี

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Imported
th: การนำเข้ามาแล้ว

en: file
th: แฟ้ม

en: status
th: สถานะ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Contact
th: ติดต่อ

en: New user: %name %email.
th: ผู้ใช้ใหม่: %name %email.

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Data
th: ข้อมูล
