User Import (7.x-1.0-beta4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Files
ht: Fichye

en: file
ht: fichye
