User Import (7.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: status
am: ሁኔታ

en: Error
am: ስህተት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Location
am: ቦታ

en: Performance
am: አፈፃፀም
