User Import (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: user
sv: användare

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Available variables are:
sv: Tillgängliga variabler är:

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: Default Settings
sv: Förvalda inställningar

en: Files
sv: Filer

en: Remove file
sv: Ta bort fil

en: file
sv: fil

en: Email Address
sv: E-postadress

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Error
sv: Fel

en: Options
sv: Alternativ

en: Contact
sv: Kontakt

en: Send Email
sv: Skicka e-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: New user: %name %email.
sv: Ny användare: %name %email.

en: Roles
sv: Roller

en: Location
sv: Plats

en: Performance
sv: Prestanda

en: Message Subject
sv: Ämne för meddelande

en: Profile
sv: Profil

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Errors
sv: Fel

en: Content Profile
sv: Innehållsprofil
