User Import (7.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Continue
az: Davam et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Files
az: Fayllar

en: file
az: fayl

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Contact
az: Kontakt

en: New user: %name %email.
az: Yeni istifadəçi: %name %email.

en: Roles
az: Rollar

en: Location
az: Məkan

en: Performance
az: Performans

en: Errors
az: Səhvlər
