User Import (7.x-1.0-beta6) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Next
br: Da heul

en: user
br: implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel
