User Import (7.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: user
sr: корисник

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: file
sr: фајл

en: Error
sr: Грешка

en: Roles
sr: Улоге

en: Performance
sr: Перформнсе
