User Import (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Error
gu: ભુલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Data
gu: માહિતી
