User Import (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Available variables are:
hr: Dostupne varijable su:

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Settings Templates
hr: Postavke predložaka

en: Delete Templates
hr: Izbriši predloške

en: Files
hr: Datoteke

en: file
hr: datoteka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Contact
hr: Kontakt

en: New user: %name %email.
hr: Novi korisnik: %name %email.

en: Roles
hr: Uloge

en: Location
hr: Lokacija

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Profile
hr: Profil

en: Errors
hr: Greške
