User Import (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Value must be a number.
lv: Vērtībai ir jābūt skaitlim.

en: Value must be higher than 1000.
lv: Vērtībai ir jābūt lielākai par 1000

en: Value must be lower than 1,000,000.
lv: Vērtībai ir jābūt mazākai par 1,000,000

en: Files
lv: Faili

en: Remove file
lv: Aizvākt failu

en: file
lv: fails

en: errors
lv: kļūdas

en: status
lv: statuss

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Send Email
lv: Nosūtīt Epastu

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Create New
lv: Izveidot jaunu

en: New user: %name %email.
lv: Jauns lietotājs: %name %email.

en: Roles
lv: Lomas

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Message Subject
lv: Vēstules temats

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Profile
lv: Profils

en: Data
lv: Dati

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: Errors
lv: Kļūdas
