User Import (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: user
te: వాడుకరి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: file
te: ఫైలు

en: status
te: స్థితి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Error
te: సమస్య

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: New user: %name %email.
te: కొత్త వాడుకరి: %name %email.

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Performance
te: పనితీరు
