User Import (7.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (49 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: user
ru: пользователь

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Available variables are:
ru: Доступны следующие переменные:

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: none
ru: нет

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: Continue
ru: Продолжить

en: Configure
ru: Настроить

en: Default Settings
ru: Настройки по умолчанию

en: CSV File
ru: CSV файл

en: Files
ru: Файлы

en: -- none --
ru: -- нет --

en: Remove file
ru: Удалить файл

en: Imported
ru: Импортировано

en: importable
ru: доступно для импорта

en: imported
ru: импортировано

en: file
ru: файл

en: processed
ru: обработано

en: status
ru: статус

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Error
ru: Ошибка

en: Options
ru: Опции

en: Contact
ru: Контакт

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: New user: %name %email.
ru: Новый пользователь: %name %email.

en: Roles
ru: Роли

en: Location
ru: Место

en: Performance
ru: Производительность

en: Message Subject
ru: Тема сообщения

en: Plain Text
ru: Обычный текст

en: Profile
ru: Профиль

en: message
ru: сообщение

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: Date field format
ru: Формат поля Дата

en: Return
ru: Возврат

en: File Settings
ru: Настройки файла

en: Data
ru: Данные

en: Errors
ru: Ошибки
