User Import (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Email Domain
et: Meili domeen

en: user
et: kasutaja

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: none
et: puudub

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Default Settings
et: Vaikesätted

en: Files
et: Failid

en: Remove file
et: Eemalda fail

en: file
et: fail

en: errors
et: vead

en: status
et: olek

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: New user: %name %email.
et: Uus kasutaja: %name %email.

en: Roles
et: Rollid

en: Location
et: Asukoht

en: Performance
et: Jõudlus

en: Profile
et: Profiil

en: Data
et: Andmed

en: Errors
et: Vead

en: Private file system path
et: Privaatsete failide asukoht süsteemis
