User Import (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Email Domain
mr: ई-मेल डोमेन

en: user
mr: सदस्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: cron
mr: कोर्ण (Corn)

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: none
mr: काहीच नाही

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Files
mr: फाईल्स

en: Error
mr: तृटी

en: Options
mr: विकल्प

en: Contact
mr: संपर्क

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Location
mr: स्थळ
