User Import (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: none
ta: இல்லை

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: file
ta: கோப்பு

en: status
ta: நிலை

en: Error
ta: வழு

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Location
ta: இடம்

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
