User Import (7.x-2.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost
