User Import (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Email Domain
mn: Э-шуудан домэйн нэр

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: none
mn: хоосон

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: file
mn: Файл

en: status
mn: статус

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Location
mn: Байрлал

en: Performance
mn: Хурд

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
