User Import (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Email Domain
ka: ელფოსტის დომენი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Available variables are:
ka: არესებული ცვლადებია:

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: none
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: file
ka: ფაილი

en: status
ka: სტატუსი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Roles
ka: როლები

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Profile
ka: პროფილი
