User Import (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: file
my: ဖိုင်

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
