User Import (7.x-2.3) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Email Domain
lo: ໂດເມນອີເມວ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ
