User Import (7.x-2.3) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Email Domain
sk: E-mailová doména

en: user
sk: používateľ

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Default Settings
sk: Predvolené nastavenia

en: Files
sk: Súbory

en: file
sk: súbor

en: status
sk: stav

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Send Email
sk: Odoslať e-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: New user: %name %email.
sk: Nový používateľ: %name %email.

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Performance
sk: Výkon

en: Message Subject
sk: Predmet správy

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Profile
sk: Profil

en: message
sk: správa

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Data
sk: Údaje

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: Private file system path
sk: Cesta súkromného systému súborov
