User Import (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Email Domain
ca: Domini del correu electrònic

en: user
ca: usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Available variables are:
ca: Les variables disponibles són:

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: User Imports
ca: Importació d'usuaris

en: List Imports
ca: Llista les importacions

en: Continue
ca: Continua

en: Delete Import
ca: Suprimeix importació

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Maximum Users/Process
ca: Màxim d'usuaris per procés

en: Maximum number of users to import each time the file is processed, useful for controling the rate at which emails are sent out.
ca: El número màxim d'usuaris a importar cada cop que el fitxer es processa, útil per control·lar la freqüència dels correus electrònics enviats.

en: Maximum length of line
ca: Mida màxima de línia

en: Default Settings
ca: Paràmetres predeterminats

en: Browser Upload
ca: Carrega des del navegador

en: Upload a CSV file.
ca: Carrega un fitxer CSV.

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: Select the CSV file to be imported.
ca: Seleccioneu el fitxer CSV que voleu importar.

en: FTP Upload
ca: Càrrega per FTP

en: Any files uploaded to the 'user_import' directory using FTP can be selected for import here. Useful if the import file is too large for upload via the browser.
ca: Qualsevol fitxer carregat per FTP al directori 'user_import' pot ser seleccionat per la importació. Útil si el fitxer a importar és massa llarg per carregar-lo des del navegador.

en: Files
ca: Fitxers

en: Remove file
ca: Esborra el fitxer

en: Imported
ca: Importat

en: imported
ca: importat

en: file
ca: fitxer

en: status
ca: estat

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Contact
ca: Contacte

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: New user: %name %email.
ca: Usuari nou: %name %email.

en: File has already been imported
ca: L'arxiu ja s'ha importat

en: Roles
ca: Rols

en: Location
ca: Localització

en: Performance
ca: Rendiment

en: Message Subject
ca: Títol del missatge

en: Profile
ca: Perfil

en: message
ca: missatge

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Date field format
ca: Format del camp de data

en: Return
ca: Retorna

en: File Settings
ca: Paràmetres del fitxer

en: Data
ca: Dades

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: Check for new files
ca: Cerca fitxers nous

en: Import or update users from a comma separated file (csv).
ca: Importa o actualitza els usuaris des d'un fitxer separat per comes (csv).

en: Private file system path
ca: Camí del sistema de fitxers privat
