User Import (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Email Domain
pl: Domena adresu email

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Available variables are:
pl: Dostępne zmienne to:

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: none
pl: brak

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: Files
pl: Pliki

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: file
pl: plik

en: Email Address
pl: Adres Email

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Contact
pl: Kontakt

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: New user: %name %email.
pl: Nowy użytkownik: %name %email.

en: Roles
pl: Role

en: Location
pl: Położenie

en: Performance
pl: Wydajność

en: Message Subject
pl: Temat wiadomości

en: Profile
pl: Profil

en: message
pl: wiadomość

en: Delimiter
pl: Separator

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: Errors
pl: Błędy

en: Import users
pl: Importuj użytkowników

en: Private file system path
pl: Prywatna ścieżka systemowa plików

en: Select the CSV file to be imported.
pl: Wybierz plik CSV do zaimportowania.
