User Import (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (47 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Email Domain
tr: E-posta alan adı

en: user
tr: kullanıcı

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: cron
tr: dönemsel görev

en: Available variables are:
tr: Var olan değişkenler:

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: none
tr: hiçbiri

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Continue
tr: Devam et

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Email
tr: E-posta

en: Default Settings
tr: Öntanımlı Ayarlar

en: Files
tr: Dosyalar

en: Remove file
tr: Dosyayı sil

en: file
tr: dosya

en: status
tr: durum

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Error
tr: Hata

en: Options
tr: Seçenekler

en: Contact
tr: İletişim

en: Send email to users when their account is created.
tr: Hesapları oluşturulduğunda kullanıcılara e-posta gönder.

en: Activate Accounts
tr: Hesapları Etkinleştir

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Create New
tr: Yeni Oluştur

en: New user: %name %email.
tr: Yeni kullanıcı: %name %email.

en: Roles
tr: Roller

en: Location
tr: Konum

en: Performance
tr: Performans

en: Message Subject
tr: Mesaj konusu

en: Plain Text
tr: Düz Metin

en: Profile
tr: Profil

en: message
tr: mesaj

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Return
tr: Geri dön

en: Data
tr: Veri

en: Subscribed
tr: Üye olunmuş

en: Errors
tr: Hatalar

en: Private file system path
tr: Özel dosya sistemi yolu
