User Import (7.x-3.1) - en to bn translation catalogue (22 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: cron
bn: ক্রন

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: none
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল

en: status
bn: অবস্থা

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Location
bn: অবস্থান

en: Profile
bn: প্রোফাইল
