User Import (7.x-3.1) - en to fa translation catalogue (45 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Email Domain
fa: دامنه پست الکترونیکی

en: user
fa: کاربر

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: cron
fa: کرون

en: Available variables are:
fa: متغیرهای موجود عبارتند از:

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیام

en: Password
fa: گذرواژه

en: none
fa: هیچ

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: ID
fa: شناسه

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Default Settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: file
fa: فایل

en: status
fa: وضعیت

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: Send Email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: New user: %name %email.
fa: کاربر جدید: %name %email.

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Location
fa: مکان

en: Performance
fa: کارایی

en: Message Subject
fa: موضوع پیام

en: Plain Text
fa: متن ساده

en: Profile
fa: نمایه

en: message
fa: پیغام

en: Delimiter
fa: جدا کننده

en: Data
fa: داده

en: Subscribed
fa: مشترک

en: Errors
fa: خطاها

en: Private file system path
fa: مسیر سیستم فایل خصوصی
