User Import (7.x-3.2) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Import
ps: واردول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: ID
ps: پېژند

en: Continue
ps: دوام

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: Performance
ps: كارېدون
