User Import (7.x-3.2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: user
mg: mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana

en: status
mg: toetra
