User Import (7.x-3.2) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: cron
or: କ୍ରନ୍

en: Available variables are:
or: ଉପଲବ୍ଧ  ଚଳ(ଭେରିଏବଲ) ଗୁଡିକ:

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି
