User Import (7.x-3.2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Email Domain
si: විද්‍යුත් තැපැල් Domain

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: file
si: ගොනුව

en: Error
si: දෝෂය
