User Import (7.x-3.2) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Available variables are:
sq: Të ndryshueshmet në dispozicion janë:

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: none
sq: asnjë

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: file
sq: skedar

en: status
sq: gjendja

en: Error
sq: Gabim

en: Contact
sq: Kontakti

en: New user: %name %email.
sq: Përdoruesi i ri: %name %email.

en: Roles
sq: Rolet

en: Location
sq: Vendodhja

en: Performance
sq: Performanca

en: Profile
sq: Profili
