User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር
