User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn
