User mailman register (7.x-3.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: more
cy: mwy

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: updated
cy: wedi ei ddiweddaru

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Page
cy: Tudalen

en: Hourly threshold
cy: Trothwy bob awr

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Profile
cy: Proffil

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Moderated
cy: Wedi ei safoni

en: Apply
cy: Ceisio

en: No link
cy: Dim dolen

en: Link this field
cy: Cysylltu'r maes yma

en: With a mailto:
cy: Gyda Post_at:
